Çardak Ambalaj Kalitesiyle

Özel Çözümler

Çocuk Boyama Evi
Çevreci bir ürün olan oluklu mukavva kartondan üretilen karton boyama evi diye de isimlendirilen bu ürün çocuklarımızın sosyalleşmesine, el becerisinin gelişmesine, sanat yönünün ilerlemesine kattı sağlamaktadır.
Seperatör
Oluklu mukavvadan üretilen seperatörler mikro, mikro dopel, BC dopel gibi kalitelerde üretilen ürünlerin birbirlerine temasını keserek birbirlerini çizmesini önleyen bir üründür.
Genelde plastik sektöründe tozlanmaya ve çizilmeye karşı zayıf olan ürünlerin arasında kullanılmaktadır.
Karton Raf
Oluklu mukavvadan üretilen raf kolisi, raf kutusu ürün ayırma kolisi, geçmeli koli, veya geçmeli kutu, pencereli koli veya pencereli kutu olarak da isimlendirilen bu koli özel tasarlanmış bir ürün olup üst üste kilitli sistemlerinden dolayı dizilebilmektedir ve kolay kullanım avantajı sağlamaktadır.
Kağıt Atık Kutusu
Hızla kirlenen dünyamızda atık olmaktan çıkmış olan kağıt ve kağıt cinsi ürünleri ofis, ev, hastane, kurum ve kuruluşlarda toplanması için kutu kapak şeklinde üretilen ve üzerine dikkat çekici baskılar yapılarak insanların çevreci olması yönünde fayda sağlayan bir koli çeşididir.
Askılı Elbise Kolisi
Özellikle tekstil sektöründe, nakliye firmalarında kullanılan bir ürün olan askılı koli içerisinde taşınan elbise, abiye gibi ürünlerin kırışmasını, deforme olmasını önlemektedir. Askılı koli içerisine özel üretimimiz olan elli askı koyulma bölgesi olan plastik aparat koli üzerindeki kesimli özel bölgeye yerleştirilerek çok kolay bir taşıma kolisi haline gelmektedir.
Arşiv Kolisi
Daha küçük mekanlarda birçok dosyasını muhafaza etmek isteyen firmaların veya kişilerin kullandığı arşiv kolisi bir oluklu mukavva ürünüdür.