Çardak Ambalaj Kalitesiyle

Gıda Ambalajları

Meyve - Sebze Kasası
Birçok sektörde olduğu gibi yaş meyve ve sebze sektörü de oluklu mukavvayı tercih etmeye başlamıştır.

Oluklu mukavvadan üretilen karton kasa diğer adıyla karton sandık hem üzerinde gelen baskı ile görselliği çok ön plana çıkarmış olmakla, aynı zamanda plastik kasaya oranla daha ekonomik bir ürün olması, bunun yanı sıra çevreci bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır.

Kumanya Kolisi
Kumanya kolisi içine girecek ürünlerin hizalanması sonucunda boyutlandırılır. Kumanya kolisinde ürünlerin ağırlığı sebebiyle çift oluklu mukavva tercih edilir.
Gıda Kolisi
Yüksek gramajlı oluklu mukavvadan üretilen gıda kolileri stoklamada kolaylık sağladığı gibi ekonomik olması açısından maliyetlerde olumlu yönde katkı sağlamaktadır.
Lokum Kutusu
Türkiye’nin milli ürünü olan lokum üretildikten sonra 1-5-10 kiloluk paketlerle sevk edilmektedir. Çardak Ambalaj olarak oluklu mukavva lokum kutu ve kolileri üretmekteyiz.
Et Kutusu
Et ve et ürünlerini çiftliklerden kesimhanelerden tüketiciye ulaştırmaya kadar geçen zamanda düzgün bir şekilde sevk edilmesini sağlar.

Yüksek gramajlı kağıt kullanılarak üretilen bu koliler yanlarında bulunan el tutma boşlukları yapılarak üretilir.

Yumurta Kutusu
Yumurta kutusu mikro ( E Dalga) malzemeden 6'lı 12'li yerleştirilecek şekilde oluklu mukavvadan elde edilen kutu çeşididir.

Ofset baskı flekso klişe baskı uygulanarak firmanızın bilinirliğini arttırabilirsiniz. Katlamaya hazır tabakalar halinde teslim edilir.

Lahmacun Kutusu
Lahmacun kutusu, genellikle mikro (E Dalga) mukavvadan elde edilen kutu çeşididir. Lahmacun kutularında testliner, beyaz veya kraft kalite mukavva kullanılarak ofset, flekso baskılar tercih edilebilir. Lahmacun kutusu katlanmaya hazır tabakalar halinde teslim edilir.
Pide Kutusu
Pide kutusu genellikle mikro ( E dalga) mukavvadan üretilmekle birlikte müşterinin tercihine göre C ve B dalga mukavvadan da üretilebilir. Üretiminde mukavva kesim kalıbı kullanılır. Pide kutusu katlanmaya hazır tabakalar halinde teslim edilir.
Pizza Kutusu
Pizza Kutusu, genellikle mikro (E Dalga) mukavvadan elde edilen kutu çeşididir.
Pizza boyutuna göre ebatlandırılır ve üretiminde mukavva kesim kalıbı kullanılır.
Pizza kutularında testliner, beyaz veya kraft kalite mukavva kullanılarak ofset, flekso baskılar tercih edilebilir.
Baskı seçeneği ile firmanızın tanıtımını sağlayabilirsiniz.
Pizza kutusu katlanmaya hazır tabakalar halinde teslim edilir.